תרגום האתר

שופיפי, או Shopify באנגלית היא מערכת לבניית חנויות מסחר אלקטרוני, אי-קומרס.

עד לפני 6 שנים המערכת הזאת לא הייתה כה מוכרת לישראלים, אך עם פתיחת המסחר לשוק הגלובאלי, הרבה ישראלים החלו להכיר אותה ולבנות חנויות שונות דרך פלטפורמת שופיפיי.

במאמר זה אנו נדבר על היתרונות לעומת החסרונות של שופיפיי :

יתרונות:

  • שופיפיי הינה מערכת קלה מאוד לתפעול מסחר אלקטרוני, לעומת שאר הפלטפורמות כגון Wix , וורדפרס וכו שהן יותר מונגשות לבניית אתרים רגילים ולא אתרי מסחר (Ecommerce) ובכדי להגדיר אותן כפלטפורמות מסחר יש ללמוד את המערכת בצורה טובה תוך שימוש בתוספים שונים לעומת שופיפיי שמונגשת כולה בצורה קלה עם שירות טוב לכל משתמש .
  • עיצוב האתר בשופיפיי מאוד נוח וידידותי לכל משתמש, גם אם יש לכם ידע בתחום וגם אם אין לכם ידע בתחום תוכלו לקחת ערכות נושא מוכנות שכבר בנו עבורכם ורק להוסיף את המוצרים שלכם ויש לכם אתר מוכן.
  • –          "החנות של שופיפיי", אחת מהיתרונות בשופיפיי היא שיש המון תוספים ואפליקציות שונות אשר עוזרות בעיצוב ובניית האתר – לצורך הדוגמא אפלקציית תרגום האתר מאנגלית לעברית (Sense Rtl), שליחת sms בצורה אוטומטית, מיילים וכדומה.
  • דרופשיפינג – אחד מהיתרונות הגדולים והבולטים בשופיפיי שהיא מאוד תומכת בדרופשיפינג, ישנם המון אפליקציות סורסינג שמאפשרות לכם לבצע אוטומציה מלאה באתר שלכם בכך שלא תצטרכו לבצע כל הזמנה בצורה ידני ובכך לחסוך המון זמן .

חסרונות:

  • שופיפיי אינה תומכת בשפה העברית ולכן האתר עצמו מגיע בשפה האנגלית, לא רק מתורגם לאנגלית אלא כמו שאתם יודעים השפה האנגלית הינה משמאל לימין ובעברית כותבים מימין לשמאל.
    בשביל לסדר את זה עד היום עבדנו מאוד קשה בין אם זה אומר עם מתכנתים שיתרגמו את האתר/ שילמנו על ערכות נושא שונות אבל אל תדאגו מהיום זה לא ככה.

מהיום ניתן לשנות את האתר לעברית בצורה מלאה ומקיפה בלחיצת כפתור פשוטה, תכירו את אפליקציית Sense RTL שתפתור לכם את כל הבעיות ראו סרטון הדגמה :

  • פתרונות תשלום – בשביל לקבל תשלום ממערכת סליקה יש צורך לעבוד עם אחת מפלטפורמות צד הג' הבאות : Icount,Payplus,Hype

אולי בעתיד זה ישתנה אבל כקרגע יש צורך לעבוד איתם, רוצים לראות איך ניתן לחבר אליכם לאתר סליקה ראו סרטון הבא: https://www.youtube.com/watch?v=v_i11w-0Dds לסיכום ישנם המון יתרונות וחסרונות בשופיפיי אך היא מאפשרת לכם להתרכז בעיקר שזה המכירות ללא בניית אתר מאפס והכי חשוב העלויות נמוכות ביחס לתגמול.

Picture of Sense Apps - אפליקציות לשופיפיי
Sense Apps - אפליקציות לשופיפיי

אנחנו חברה המורכבת ממתכנתים ואנשי Shopify, אשר החליטה להביא בשורה לעולם ה-eCommerce באמצעות מגוון רחב של אפליקציות יעילות שירימו את ההכנסות של החנות שלכם ויעשו את החיים שלכם קלים.

אולי פספסת משהו
שלחו לחבר או לקולגה שהמאמר יכול לעזור לו:
LinkedIn
WhatsApp
האפליקציות שלנו
מאמרים נוספים באותו נושא